У Варшаві відкрилася виставка плакатів українського художника Андрія Єрмоленка на тему агресії рф

Укрінформ

Про це інформує сайт Центру сучасного мистецтва «Уяздовський замок» у Варшаві, передає Укрінформ.

Як зазначають організатори, виставка плакатів Єрмоленка і Коркуця в центрі «Уяздовський замок» могла б називатися «Achtung Russia», «Achtung Putin» чи просто «Путін, іди на х....».

«Кожен із наведених слоганів доречний, але назва «День Перемоги» позначена глибшим та важливішим сенсом», - підкреслюють у польському центрі.

У ньому зазначають, що в певному сенсі Україна вже виграла, адже «героїчний опір українського народу від самого початку вторгнення, яке своїми плакатами зображає Андрій Єрмоленко, є перемогою свободи над імперською диктатурою та терором, цивілізації над варварством».

Організатори виставки висловили упевненість, що справжній День Перемоги нарешті надійде, путін програє, Україна поверне окуповані території, а славетний плакат Войцеха Коркуця Achtung Russia, який було створено після захоплення Криму Росією у 2014 році, нарешті втратить зловісну актуальність.

Нагадаємо, у Литві та Польщі відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі», яка розповідає європейцям про російську агресію на території України.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Фото: Daniel Czarnocki / u-jazdowski.pl