Ретротрамвай готують до нового сезону

Дніпроград

Щороку з весни і до початку осені у Дніпрі їздить екскурсійний ретротрамвай. Цей рік попри війну не став винятком, адже у місті перебуває багато переселенців і це надасть їм змогу познайомитись з історичною частиною центрального проспекту Дмитра Яворницького, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Цьогоріч нашому екскурсійному ретротрамваю виповнюється 25 років. У середньому він перевозить більше ніж 700 пасажирів на день і працює лише у суботу та неділю під час сонячної погоди. Режим руху – екскурсійний, тож пільговий проїзд не діятиме. Вартість – 9 гривень», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Наразі трамвай вперше цього року випустили на обкатку перед початком роботи на маршруті. Попередньо працівники КП «Дніпровський електротранспорт» виконали усі регламентні роботи з перевірки вузлів, агрегатів та електричного обладнання. За словами водія ретротрамвая Максима Бородюка, після завершення обкатки без пасажирів, вже цієї суботи вагон розпочне рух на гілці трамвайного маршруту № 1 – від залізничного вокзалу до вул. Центральної.

«Торік трамвай працював з 08:00 і до 22:00. Охочих проїхатися завжди було багато, адже таким чином люди мають змогу насолодитися прогулянкою на колесах на свіжому повітрі», – зазначив Максим Бородюк.