Фінляндія показала свої бомбосховища зі спортивними залами та дитячими розважальними кімнатами

Znaj.ua

З часів лінії Маннергейма фіни знають, що потрібно щоб боронитися від Росії.

У Фінляндії, яка готується вступити до НАТО, показали бомбосховища для населення. Паркувальні місця, тренажерні зали, дитячі майданчики, шафи для особистих речей.

Війна в Україні, яку розпочала росія повномасштабним вторгненням нагадала, що від диктаторської країни треба у будь-який момент очікувати будь-чого, нападу, підступних кроків. Фінляндія, яка пережила Зимову війну, яку розпочав у 1939 році Сталін, ще не забула, як боронитися від окупантів. Та, крім того, що готується подати заявку на членство в НАТО, підтримує дієздатними бомбосховища, які виглядають комфортними та зручними.

У відео, яке демонструють підготовленість до нападу в Гельсінкі — один з багатьох бомбосховищ, які дозволять комфортно перебути певний час у недоступному для ворога місці.

Тренажерні зали й кафетерії, автостоянки і навіть дитячий майданчик. В цілому всі бомбосховища можуть вмістити більше людей ніж загальна кількість населення. Також бомбосховища можуть витримати радіаційний удар та токсичними хімікатами.

Варто сказати, що Фінляндія не даремно перевіряє бомбосховища. Зампостпред РФ в ООН Полянський 12 травня заявив, що як тільки Фінляндія та Швеція стануть членами НАТО і підрозділи альянсу будуть там, ці території стануть можливою метою для військових рф.

А в мережі вже публікують російську техніку біля окупованого рф Виборгу, хоча кадр видається старим, адже зараз природа більш зазеленіла, та "голих" дерев майже немає.