Рідкісний вихід: принцеса Беатріс з чоловіком Едоардо з'явилася на світському заході

ТСН

"Галоп з історії" — чотирихактна вистава на честь бабусі Беатріс — королеви Єлизавети II та її платинового ювілею. У шоу беруть участь понад 500 коней та 1000 артистів.

Епічний фінал шоу буде включати рідкісну публічну появу королівських дітей — всі 12 правнуків королеви поїдуть у кареті, щоб відсвяткувати 70-річчя Її Величності на престолі, пише Royal Сentral.

У четвер увечері Беатріс та Едоардо відвідали показ фільму. Принцеса з'явилася на доріжці в сукні в квітковий принт від The Vampire's Wife — бренду, який останніми роками став фаворитом принцеси (його також любить і дружина британського прем'єр-міністра ) і була взута в чорні туфлі на платформі та високих підборах. Її чоловік був у оксамитовому чорному піджаку, білосніжній сорочці, краватці-метелику та штанях.

Нагадаємо, королева Єлизавета II сьогодні вперше з'явилася на публіці через два місяці відсутності. Вона приїхала на це Кінне шоу у Віндзорі і з тростиною пройшла до свого звичного місця. Її супроводжував молодший син принц Едвадр.

Читайте також:

Принцеса Беатріс та її чоловік Едоардо хрестили дочку: таємна церемонія відбулася у особливий день

Королева Єлизавета II вкрай рідко відвідуватиме публічні заходи: що сталося

Стиліст королеви Єлизавети II розповіла інтимну подробицю з життя монархині