На Львівщині попрощались із 36-річним воїном Андрієм Скрипником

UA: Cуспільне мовлення

Сьогодні, 13 травня, у Дрогобичі попрощалися із захисником України Андрієм Скрипником. Чоловік загинув у бою під Попасною, що на Луганщині. На честь нього у місті назвали вулицю. Про це повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради.

Родичі, побратими та мешканці міста зібралися на Перехресті Героїв. Там громада зустріла домовину з тілом полеглого воїна.

Після цього траурна процесія проїхала вулицями міста до Площі Ринок, де відбулось загальноміське прощання із захисником.

Класна керівниця воїна Світлана Дорик розповіла, Андрій ще з дитинства був мужнім, щирим та безпосереднім.

"Цими днями обрізали останню ниточку сподівань – на колінах та зі сльозами на очах зустрічаємо тебе, наш Герою. Ми вірили, що прийдеш в стіни рідного навчального закладу і будеш розповідати учням, як очевидець, як наші воїни виборюють перемогу для нас. Однак, не судилося. Ти Герой, але із такою болючою приставкою "полеглий". Молимо небо за тебе і віримо, що триматимеш його височінь кольору своїх очей для нас", — каже Світлана Дорик.

Після загальноміської панахиди на Площі Ринок Герою України віддали останні військові почесті. З полеглим захисником попрощалися воїни батальйону імені Генерала Кульчицького.

Чин похорону продовжили у Катедральному соборі Святої Трійці. Його очолив єпископ-помічник СДЄ УГКЦ Григорій Комар.

Поховали Героя на Алеї Слави із військовим салютом та почестями від військового оркестру.

На честь Андрія Скрипника, а також Івана Дацка та Руслана Сиксоя у місті назвали вулиці.

"Пам’ять про наших полеглих Героїв має жити вічно. У цей день ми відкриваємо вулиці з іменами новітніх Героїв України – Івана Дацка, Андрія Скрипника та Руслана Сиксоя. Маємо пам’ятати, завдяки їхньому героїзму над нашим містом мирне небо і зростають діти. Тож нехай вічний спомин про Героїв живе у наших серцях та серцях майбутніх поколінь" , – каже мер Дрогобича Тарас Кучма.

Читайте також: На Луганщині загинув 35-річний військовий з Дрогобиччини Тарас Коваль