Україна готова повернути Росії її мертвих солдатів: тіла зберігають у вагонах-рефрижераторах

Українська правда

Україна готова повернути Росії тіла загиблих під Києвом та Черніговом російських окупантів, як це передбачено міжнародним гуманітарним правом.
Джерело: Reuters з посиланням на главу відділу військово-цивільної співпраці України Володимира Лямзіна
Пряма мова Лямзіна: "Згідно з нормами міжнародного гуманітарного права, а Україна їх суворо дотримується, після завершення активної фази конфлікту сторони мають повернути тіла військових іншої країни. Україна готова повернути тіла агресору".
Деталі: Повідомляється, що українська військова влада 13 травня повантажила тіла російських солдатів, зібрані після боїв у Київській та Чернігівській областях, у вагони-рефрижератори.
За словами Лямзіна, у різних регіонах України стояло кілька поїздів, де зберігалися тіла російських солдатів.
У поїзді, який знімали журналісти на околиці Києва, лежить кілька сотень тіл російських окупантів.
Лямзін зазначив, що більша частина їх привезена з Київської області, є також тіла з Чернігівської області та з деяких інших областей.
Передісторія:

Росія напала на Україну 24 лютого. Своє вторгнення президент РФ Володимир Путін назвав "спецоперацією" з демілітаризації сусідньої країни, яка нібито загрожує безпеці Росії.
РФ веде агресивну війну, внаслідок якої вже загинули тисячі мирних жителів, серед яких мінімум 226 дітей, мільйони українців стали біженцями, багато міст та сіл України зруйновані повністю.
Росія у цій війні втратила майже 27 тисяч солдатів та тисячі одиниць військової техніки.