Як приготувати напій з зеленої кави, що спалює жир

Необсмажені кавові зерна використовуються в альтернативній медицині як ефективний засіб для лікування і боротьби із зайвою вагою Я з вас не тільки худну

Цінність сирих кавових зерен в тому, що вони містять хлорогенову кислоту - антиоксидант, який руйнується при обсмажуванні. Ряд досліджень підтверджує його здатність стимулювати метаболізм і прискорювати спалювання запасів жиру.

При цьому користь, яку отримує організм від зеленої кави, не обмежується схудненням. Хороший метаболізм позитивно впливає на діяльність органів, включаючи серце, легені, нирки, печінку, мозок.

В альтернативній медицині зелену каву використовують для профілактики і лікування таких захворювань, як:

- хвороба Альцгеймера;

- колоректальний рак;

- цукровий діабет;

- високий тиск;

- хвороби серця;

- ожиріння;

- хвороба Паркінсона.

Бери і вари

Клінічні випробування показали, що екстракт зеленого кави ефективний в боротьбі із зайвою вагою. В результаті дослідники повідомили, що пацієнти втрачали від 1 до 8 кг ваги в результаті вживання концентрованої витяжки з сирих кавових зерен.

Замість того, щоб приймати дорогі добавки або екстракти, можна приготувати напій в домашніх умовах.

Подрібніть 56 г сирих зерен. Вони дуже тверді, тому краще використовувати млини для ручного помелу. Молоти зерна потрібно досить крупно, розміри частинок повинні бути близько 1-1,5 мм.

Зерна можна злегка підсушити на сковороді, але щоб колір не змінився. Так їх простіше перемолоти, а легка прожарка знижує кількість кофеїну.

Варіть на повільному вогні в 3,5 л води 15 хвилин і дайте настоятися протягом години, потім процідіть.

У день рекомендується випивати 1 - 2 чашки напою без цукру, за 15 хвилин до їжі або 30 хвилин після.