Авокадо - корисний фрукт для дорослих та дітей

Авокадо набирає все більшої популярності в різних країнах світу, і люди вживають цей фрукт як компонент для страв і смузі або окремо. У авокадо містяться корисні жирні кислоти, але у нього є й інші безсумнівні переваги для здоров'я. Калій. У порції авокадо вагою 100 г міститься 485 мг калію. А в одному банані всього 358 мг на 100 г. Цей мінерал регулює функцію нервової системи і переміщує поживні речовини в клітини, одночасно виводячи з організму відходи життєдіяльності.

Мононенасичені жири. Це молекули жиру з однієї ненасиченої вуглецевим зв'язком. Даний тип жиру знижує рівень "поганого" холестерину, не впливаючи на показники "хорошого". При надлишку «поганого» холестерину той твердне по краях артерій і звужує їх, що загрожує тромбами, а також серцево-судинними захворюваннями.

Харчові волокна. В одному авокадо 7 г клітковини на 100г. А продукти з високим вмістом харчових волокон допомагають зберігати відчуття насичення довше. Це робить авокадо ідеальним дієтичним продуктом.

Фолієва кислота. Жирні фрукти містять багато фолієвої кислоти. У 100 г авокадо її приблизно 81 мікрограм. Це вітамін групи В, який дуже важливий для нормальної роботи мозку і навіть здорової вагітності,