У Львові діток з проблемами вух оперуватимуть відомі бельгійські лікарі

Дитяча лікарня на Орлика у Львові оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Йдеться про мікрохірургічні операцій на вусі, в тому числі кохлеарні імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інші хірургічні втручання при хронічних захворюваннях вух. Львівські лікарі проводитимуть такі операції спільно з лікарями із всесвітньо відомої Saint-Luc University Hospital у Брюселі, Бельгія – професорки, отохірурга – Монік Декат та лікаря – аудіолога Даніеля Ромоло де Сіаті.

Ми запрошуємо батьків дітей з вадами слуху, хронічними хворобами середнього вуха тощо записуватися на консультацію до 30 червня 2021 року включно для того, аби лікарі могли ретельно обстежити дітей і відібрати кандидатів для подальшого оперативного втручання, яке попередньо планується у серпні 2021 року за участю високопрофесійних колег з Бельгії, – прокоментувала керівниця проєкту, лікарка-отоларингологиня дитячої лікарні на Орлика Мар’яна Черкес.

Контактні дані для запису на консультацію:

067 67 10 444 – поліклініка

0677017920 – завідуюча ЛОР відділенням – Заброварна Тетяна Михайлівна 0675588550 – лікар-ЛОР, аудіолог та керівник проекту – Мар’яна Черкес

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.