Шкода здорового харчування: які корисні продукти можуть викликати артрит

"Артрит" з латини перекладається як "ломота в суглобах". І дійсно, ця хвороба проявляється у вигляді больових відчуттів в області з'єднання кісток. Для профілактики захворювання лікарі радять дотримуватися правильного харчування. Але виявилося, що не всі дієтичні продукти насправді корисні при артриті Небезпека для людей із запаленнями в суглобах полягає в омега-6 жирних кислотах. Вважається, що вони потрібні організму для нормального росту і розвитку. Крім того, стверджують експерти клініки Mayo, омега-6 жирні кислоти позитивно впливають на здоров'я серця, на відміну від тваринних жирів, що містяться в м'ясі і молочних продуктах.

Однак надмірне вживання цих жирних кислот може спровокувати надмірне вироблення деяких хімічних речовин в організмі, які приведуть запалень.

Омега-6 жирні кислоти в основному містяться в рослинних оліях, наприклад:

- в оливковій олії;

- в кунжутній олії;

- в кукурудзяній олії;

- в соєвій олії;

- в арахісовій олії:

- в сафлоровій олії.

Що можна їсти?

При цьому існують продукти з жирними кислотами, які, навпаки, допомагають боротися із запаленнями. Наприклад, в раціон варто включити фрукти, овочі, рибу і горіхи. Для цього найкраще підійде так звана "середземноморська дієта". Її відмінна риса в тому, що вона багата овочами, горіхами і бобовими, злаковими і ненасиченими жирами.