Жінка на сьомому місяці вагітності впала в кому після серцевого нападу. І прокинулася через 10 місяців

Про це повідомляють La Nazione і Arezzo Notizie.

У липні 2020 року в Росі стався серцевий напад, коли вона перебувала на сьомому місяці вагітності. Для порятунку дитини лікарі вдалися до кесаревого розтину. Мозок жінки через припинення доступу кисню до нього зазнав пошкоджень, і її ввели в стан коми.

Після цього сім’я Росі — її чоловік Ґабріель Суччі та мати — почали боротися за життя жінки. Щоб покрити витрати на лікування, Суччі створив сторінку на сервісі краудфандингу GoFundMe.

У квітні 2021 року Росі перевезли до лікарні в Австрії. Там же вона на початку червня і вимовила перше за десять місяців слово: «Мама». І повторила його двічі, пригадує Ґабріель Суччі.

«Справжнє щастя після такої великої кількості страждань. Навіть лікарі в палаті підтвердили, що Крістіна сказала своє перше слово», — говорить чоловік в інтерв’ю La Nazione. Наразі Крістіна перебуває при тямі, здатна самостійно дихати й ковтати, але дуже слабка. Тому її чоловік продовжує збирати кошти, щоб оплатити курс реабілітації. Три місяці лікування коштують 104 тисячі євро.

Лікарі поки не беруться прогнозувати, скільки він триватиме. Але Ґабріель Суччі вважає, що Росі з допомогою благодійників зможе повернутися до нормального життя.

«Ми не можемо зараз зупинитися. Моя дружина й донька заслуговують на те, щоб повернутися додому якнайбільш здоровими», — вважає він.