Анемія у дитини: Бліде обличчя і поганий апетит

Який рівень гемоглобіну у дитини вважається нормою? У чому причини зниження його рівня? Які продукти допоможуть нормалізувати гемоглобін? Які причини анемії, і як їх визначити?

При визначенні норми рівня гемоглобіну має значення вік дитини. Наприклад, у новонародженого рівень гемоглобіну 130 г/л і вище - це норма. Для 3- місячної дитини нормою буде 100 г/л і вище. У дитини 1-3 років нормою вважається 110 г/л і вище, 4-12 років - 115 г/л і вище, 12-16 років - 120 г/л і вище.

Які продукти допоможуть нормалізувати гемоглобін? І чи можна взагалі харчуванням регулювати і підтримувати нормальний рівень гемоглобіну?

Усунення причини зниження гемоглобіну обов'язково призведе до нормалізації його рівня. Звичайно ж, якщо причина була в нестачі надходження заліза з їжею, то саме продукти харчування і раціональний прийом їжі забезпечать дитині нормальний рівень гемоглобіну в крові. Найбільший вміст заліза знаходиться в м'ясі кролика, яловичині, нежирній свинині. Також відносно багаті на залізо овочі, фрукти, крупи. Тому в раціоні дитини повинні бути присутні такі продукти: м'ясо та риба, злаки і каші, молоко і кисломолочні продукти, овочі та фрукти.

У яких випадках одного харчування недостатньо і необхідно споживання лікарських препаратів? Коли показано застосування препаратів заліза? І що робити, якщо є непереносимість заліза?

Лікування анемії залежить від її причини і механізму розвитку. Не встановивши причину, немає сенсу починати лікування, інакше симптоми хвороби швидко повернуться. Коли анемія пов'язана з утрудненнями засвоєння заліза з їжі (захворювання шлунка або кишківника), або коли нестача заліза в організмі занадто велика, вдаються до залізовмісних лікарських препаратів. Орієнтується лікар при цьому зазвичай на рівень гемоглобіну. Препарати заліза необхідні при розвитку анемії середнього ступеня тяжкості, тобто коли рівень гемоглобіну становить 70-90 г/л, якщо анемія легкого ступеня тяжкості, гемоглобін при цьому 90-110 г/л (не забуваємо враховувати вік дитини), можна обмежитися усуненням причини анемії і нормальним харчуванням.