Чистий та свіжа шкіра: топ-3 лайфхака по догляду за обличчям

Не кожна дівчина може похвалитися гарною, доглянутою і сяючою шкірою обличчя. Звичайно, мистецтво макіяжу здатне творити чудеса, але набагато краще мати чисту шкіру і не приховувати її недоліки.

Секрети правильного догляду за шкірою дуже прості. Однак, чимало людей не дотримуються в повсякденному житті цих правил.

Обов'язково вмивайтесяНа перший погляд це правило здається очевидним. Однак багато людей вмиваються недостатньо часто. Експерти радять добре вмивати обличчя мінімум два рази на день. Це необхідно, навіть якщо ви не користуєтеся косметикою. Забруднене повітря забиває пори, а це негативно впливає на стан шкіри.

Необхідно змивати міцелярну водуВиявляється, залишати на обличчі міцелярну воду дуже шкідливо. Цей засіб руйнує водно-ліпідну мантію, через це шкіра стає більш вразливою і на ній можуть виникати висипання і подразнення.

Не експериментуйте з домашнім доглядомНе потрібно при виборі засобів для догляду спиратися на поради подруг або відгуки в інтернеті. У кожної людини різна шкіра і всім нам потрібні індивідуальні засоби. Зверніться до фахівця, щоб він підібрав для вас необхідну косметику для догляду. Це вбереже вашу шкіру і бюджет від витрат на косметику, яка вам не підійде.

Раніше ми розповідали про найпоширеніші помилки догляду за шкірою влітку.