Цукрозамінники та підсолоджувачі: Комаровський пояснив різницю та ризики

Відомий педіатр і блогер Євген Комаровський на своєму YouTube-каналі пояснив, в чому різниця між підсолоджувачами і цукрозамінникіами, навіщо взагалі їх вживати, а також чи варто давати такі речовини дітям.

Чим відрізняються цукрозамінники від підсолоджувачі

Комаровський відзначає, що багато людей не бачать різниці між цукрозамінниками і підсолоджувачами, і взагалі вважають їх смертельно небезпечними.

Цукрозамінники — це речовини, що солодші за цукор, тому мають іншу швидкість засвоюваності. Для їхньої переробки потрібно менше інсуліну. Найбільш популярні цукрозамінники — фруктоза, сорбіт, ксиліт, мальтитол, лактіол, замальт тощо.

Підсолоджувачами Комаровський називає речовини, які взагалі не мають калорійності. Їм не потрібно інсуліну для переробки та вони не впливають на рівень цукру в крові. З цього випливає висновок: що цукрозамінники — калорійні, а підсолоджувачі — ні.

Чому в багатьох продуктах використовують замінники цукру і підсолоджувачі

Галас навколо цих речовин обгрунтований економічною вигодою: виробникам солодощів дешевше використовувати цукрозамінники та підсолоджувачі, оскільки, щоб отримати солодкий смак, їх потрібно набагато менше, ніж цукру.

"Тут вступають в силу не стільки медичні закони, скільки закони бізнесу. Все, що стосується цукрозамінників та підсолоджувачів, виходить на комерційні рейки", — зазначає Комаровський.

І ті, і інші речовини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних цукрозамінників відносяться фруктоза, еритрит (динний цукор) — його солодкість 70% від цукрової, але калорійність нижче на 90%. Штучні цукорозамінники— це ксиліт, сорбіт, лактіол, мальтитол.

Комаровський відзначає, що більшість з підсолоджувачів синтетичні. До них відносяться неотам, аспартам, цикломат, ацесульфам сахарин. Це продукти досить сучасних технологій, а список постійно поповнюють нові речовини.

Натуральних підсолоджувачів дуже мало, найвідомішим є стевіозид, який виробляють з листя стевії. Основні його переваги — це безпека і нульова калорійність, а також він у 200 разів солодший за цукор. З мінусів стевіозіда Комаровський виділяє неприємний післясмак.

Чи небезпечні цукрозамінники та підсолоджувачі

Лікар зазначає, що на сьогодні практично немає офіційних даних, що замінники цукру і підсолоджувачі шкідливі. Більшість досліджень цих речовин спрямовані на доказ їх негативного впливу на здоров'я і, скоріше пов'язані з конкуренцією, ніж з бажанням отримати певний результат.

"Є офіційні рекомендації, як застосовувати замінники цукру і підсолоджувачі, визначені максимальні дози. Однак ці максимальні дози, як правило, недосяжні. Наприклад, щоб отримати ту ж" токсичну "дозу підсолоджувачів, потрібно випити десятки літрів солодкого напою протягом доби, а це неможливо ", — говорить педіатр.

У чому користь цукрозамінників та підсолоджувачів

Комаровський стверджує, що користь від цих речовин для здоров'я є, і не потрібно боятися їх вживати. Так, за його словами, багато людей з їхньою допомогою можуть контролювати свою вагу, зменшуючи калорійність їжі.

Також замінники цукру застосовують в харчуванні діабетиків, у яких проблеми з виробленням інсуліну. Ще одним плюсом підсолоджувачів в тому, що вони не є "кормом" для кисломолочних бактерій, які є в порожнині рота, тому не сприяють розвитку карієсу.

Чи можна дітям вживати цукрозамінники

Комаровський відзначає, що дітям можна вживати цукрозамінники та підсолоджувачі, а ось цукром зловживати не варто.

"Діти, за великим рахунком, не потребують цукру. Додавати їм цукор нікуди не треба, але ми спочатку привчаємо дітей до солодкого смаку, а потім починаємо думати, як би зменшити калорійність продуктів", — каже Комаровський.

Педіатр стверджує, що якщо вибирати між продуктами з цукром і його замінниками, то краще віддати перевагу другим. Особливо в разі, коли у дитини надлишкова вага або низька активність.

"Конкретно дітям ніякої шкоди від підсолоджувачів немає", — резюмує лікар Комаровський.

ТОП-5 найкорисніших замінників цукру

Знайти хороший цукрозамінник — не проблема, головне знати, чим один продукт відрізняється від іншого. Представляємо список популярних замінників цукру, з якими можна готувати різні страви і не відчувати дефіциту в солодкому.

Стевія

Цей замінник є єдиним натуральним підсолоджувачем, який насичує організм не за рахунок цукрів, а завдяки солодкій і безкалорійній речовині — стевіозіду. Принадність стевії в тому, що вона не впливає на рівень цукру в крові і практично не має протипоказань для вживання. До того ж в ній 0 калорій!

Кокосовий цукор

Цей продукт на 100% органічний. Він плавно підвищує рівень глюкози в крові, сприяючи виробленню гормону глюкагону, а той допомагає спалювати жир і покращує роботу серцево-судинної системи.

Кленовий сироп

Цей підсолоджувач також входить в категорію корисних цукрозамінників, оскільки не містить ні консервантів, ні добавок. Кленовий сироп має приємний запах і аромат, а в його складі міститься марганець, цинк і рибофлавін, який допомагає в метаболічних процесах.

Сорбіт

Сорбіт виробляється здебільшого з кукурудзяного крохмалю, але раніше його добували з плодів горобини. Цей замінник цукру низькокалорійний і практично повністю засвоюється організмом.

Мед

Він найдоступніший серед всіх замінників. Мед містить кальцій, залізо і вітаміни групи В, а останні, як відомо, необхідні для схуднення. А от калорій в ньому приблизно стільки ж, скільки і в цукрі.