Для довголіття і здоров'я серця: яку рибу потрібно їсти не рідше двох разів на тиждень

Брак жирних кислот омега-3, які у великій кількості містяться в морській рибі жирних сортів, може збільшити ризик смерті. Особливо важливо достатня кількість цієї речовини для літніх людей Згідно Framingham Heart Study - довгостроковому медичному дослідженні серцево-судинної системи кількох поколінь жителів міста Фрамінгем, штат Массачусетс, США, - низький рівень омега-3 пов'язаний з безліччю проблем зі здоров'ям. Серед них захворювання серця, хвороба Альцгеймера, хвороби очей і багато іншого.

У той же час люди похилого віку, у яких в крові був високий рівень жирних кислот омега-3, за даними FHS, мали більш низький ризик смертності. Він знижувався на 15% у чоловіків і 18% у жінок.

Згідно з даними Американського коледжу кардіології, вживання морської риби не рідше двох разів на тиждень може знизити ризик серцевого нападу та інсульту. Зокрема, рекомендується їсти сьомгу (лосося) і оселедець, які дуже багаті цією речовиною.

Для оцінки ризику захворювань серцево-судинної системи існує спеціальний індекс омега-3. Це показник балансу поліненасичених жирних кислот в організмі. Його оптимальне значення - 8% і вище.

Як зазначає лікар Майкл Макберні, дослідник з Університету Гвельфа (Канада), в Японії, де індекс омега-3 перевищує 8%, очікувана тривалість життя приблизно на п'ять років більше, ніж в США, де цей показник близько 5%. А, згідно з дослідженням Гарвардської школи громадської охорони здоров'я, люди з високим рівнем омега-3 жирних кислот в крові живуть в середньому на 2,2 роки довше, ніж люди з більш низьким рівнем омега-3.