Як розріджувати кров, випиваючи щодня по чашці білого чаю

Насичений антиоксидантами білий чай вважається одним з найбільш корисних серед чайних сортів Чай - один з найкорисніших в світі напоїв. В основному, популярністю користуються чорні і зелені сорти. На їх фоні незаслужено забутий білий чай, в якому найбільше корисних антиоксидантів.

7 дивно дивовижно для здоров'я властивостей білого чаю:

Захищає від вірусів і бактерій. Цей сорт знаменитий своїм антивірусним і антибактеріальним ефектом. Завдяки антиоксидантам білий чай зміцнює імунітет і допомагає від різних хвороб.

Допомагає лікувати рак. Білий чай може боротися з раковими клітинами. Мало того, за допомогою цього напою можна придушити рак шлунка, кишечника, простати. Такий ефект досягається за рахунок флавоноїдів, і деякі лікарі навіть рекомендують його як ліки!

Знижує ризик інсульту. Цей сорт чаю здатний розріджувати кров і покращувати роботу артерій. За рахунок цього вдається знизити і контролювати артеріальний тиск. Відповідно, у багато разів менше ризик інсульту.

Зміцнює кістки. Дослідження підтвердило, що у тих, хто регулярно п'є білий чай, міцність кісток набагато краща. Його рекомендують при остеопорозі і артриті.

Джерело антиоксидантів. Білий чай допомагає боротися з вільними радикалами, які прискорюють процес старіння. Антиоксиданти, що містяться в цьому напої, можуть ефективно нейтралізувати їхній вплив на організм.

Контроль холестерину. При регулярному споживанні цей сорт чаю допомагає збільшити рівень хорошого холестерину в крові. Відповідно, знижується ризик закупорки артерій, підвищується їхня еластичність.

Здорові ясна і зуби. У білому чаї є фтор, а також інші поживні речовини, які зміцнюють зуби. Він також знищує бактерії, що викликають карієс і зубний наліт.