Експерт пояснила, як очистити нирки за сім днів

Німецький експерт по здоровому харчуванню Моніка Преук попередила, що через спосіб життя і неправильне харчування так звані фільтруючі органи організму отримують величезне навантаження і потребують регулярного очищення.

"Коли говорять про детоксикацію, багато хто має на увазі тільки печінку. Але нирки теж потребують підтримки. Вони фільтрують сечовину, фосфати, токсини, залишки ліків і виводять їх з організму. Через погане харчування нирки постійно перевантажені, що може привести до ожиріння, високого тиску і діабету", - сказала Моніка Преук.

Вона назвала 10 правил, які допоможуть очистити нирки протягом тижня, а заодно і змінити свої звички харчування.

1. Уникайте ковбаси і червоного м'яса.

2. Відмовтеся від фастфуду, готових страв і напівфабрикатів. Готуйте самостійно, тоді будете знати, що їсте.

3. Їжте багато свіжих овочів і фруктів.

4. Щодня включайте в раціон більше клітковини. Це не тільки хліб з борошна грубого помелу, а й, наприклад, лляні насіння.

5. Помірно соліть їжу, додавайте в їжу більше свіжої зелені.

6. Утримайтеся від алкоголю і кави.

7. Максимально зменшіть кількість жиру і цукру в їжі.

8. Випивайте близько двох літрів води в день. Важливо пити не великими порціями, а маленькими ковтками протягом дня. Це дуже добре очищає нирки.

9. Лимонний сік має лужну дію завдяки своїм мінералам і, як показують дослідження, захищає від утворення каменів в нирках.

10. На час тижня детоксикації треба максимально подбати про спокій. Справа в тому, що стрес - часто недооцінений ворог нирок.

GreenPost