Користь відеоігор для здоров'я

Не спішить сварити дітей через відеоігри, адже вони можуть принести користь здоров'ю. Ми перерахуємо ті плюси, які вже доведені науково.

Вирішення проблем. Відеоігри допомагають вирішувати різні проблеми. Під час цих ігор людина стикається з якимись проблемами, які необхідно долати для подальшого просування в грі. А це позитивно впливає на навички вирішення проблем і в реальному житті.

Робота мозку. Дослідження показують, що відеоігри покращують роботу мозку і збільшують рівень сірої речовини. Це вкрай важливо для адекватного функціоналу мозку.

Зір. Відеоігри можуть покращувати зір, якщо ви звичайно не сидіть перед екраном по 5-10 годин і дуже близько. Дослідження приходили до висновку, що деякі відеоігри роблять людину більш сприйнятливим до різних відтінків кольорів.

Корисні для психіки. Деякі ігри виключно добре впливають на психічне здоров'я, піднімають настрій, скорочують рівня занепокоєння і стресу. Ось уже понад 10 років деякі психологи використовують відеоігри для різних методів лікування психічних розладів.

Підсилюють наполегливість. Відеоігри можуть допомогти підвищити наполегливість. Людина або виграє, або продовжує боротися, так як хоче здобути перемогу в відеогрі. Все це важливо для розвитку таких якостей, як упевненість у собі і бажання досягти своїх цілей. Геймери вчаться на власних помилках.