Способи, які допоможуть приборкати мігрень

Мігрень - це важкий розлад, через який людині складно нормально працювати і жити. І ось як можна справлятися з цими головними болями.

Для початку необхідно визначити тригери мігрені. Наприклад, тривала робота з дому і багато годин, проведені перед комп'ютером, порушення режиму сну і нерегулярний прийом їжі - все це збільшує рівень стресу. А він може стати одним з спускових механізмів мігрені.

Дотримання регулярного графіку роботи і відпочинку сприяє фізичному і психічному благополуччю, допомагаючи уникати мігрені. Правильне харчування або частий прийом невеликої кількості їжі протягом дня творять справжні дива. Цьому сприяють регулярні перерви в роботі. Уважно стежте за домашньою обстановкою і постарайтеся оцінити рівень подразників. 90% людей з мігренню відчувають світлочутливість, і приглушення світла в цьому випадку йде на користь. Те ж саме може стосуватися і звукових подразників.

Слідкуйте за часом початку мігрені, фіксуйте, що ви робили в момент появи головних болів, і що вам допомагає відчувати себе краще. Поступове виявлення причин головного болю допомагає більш активно використовувати поведінковий управління. Якщо сильні головні болі заважають жити і працювати, звертайтеся за медичною допомогою. Лікар підбере ефективні ліки і дасть поради щодо зміни способу життя.