Помилки догляду за волоссям взимку

Зверніть увагу на поширені помилки у допомашньому догляді за волоссям. Надмірне миття голови. У будь-який час року варто очищати волосся шампунем не частіше 3 разів на тиждень. Якщо виникає потреба в частому митті, то спробуйте іноді користуватися сухим шампунем. В іншому випадку надмірне миття голови погіршить стан волосся, а головні убори в холодну пору року обмежать потік кисню до шкіри голови, що призведе до швидкого забруднення пасом.

Осіння депресія. Типова сезонна проблема, яка негативно впливає на стан волосся. Через стрес від різкої зміни сезонів волосся починає частіше випадати. Це нормальне явище, причиною якого є різке зниження рівня жіночого статевого гормону естрогену в крові. Щоб запобігти надмірному випадінню волосся, намагайтеся зберігати спокій, продовжуйте регулярний догляд і харчуйтеся правильно.

Дуже часто робите укладку. Восени варто менше піддавати волосся впливу термоприладів. Не нагрівайте прилади для укладки більше 130 градусів. Також іноді дозволяйте шевелюрі висохнути самостійно, а перед укладкою використовуйте термозахист, після - намастіть кінчики олією.

Ігнорування зволоження. Через холод і вітер локони швидко пересихають. Восени потрібно регулярно робити маски для волосся, а також для шкіри голови. Найбільш ефективними є суміші для догляду на основі меду. До складу масок для коренів волосся включайте екстракт ромашки, алое, мийте голову трав'яним відваром.