Негативний вплив високих підборів: бережіть свої ноги

Вчені з'ясували, як каблуки впливають на жіночий організм.

При ходьбі на високих підборах, відбувається переміщення центру ваги тіла, а це провокує викривлення хребта.

У кожної жінки існує не одна пара взуття на підборах. З VIII століття починається історія використання каблука і він має величезну популярність, серед представниць прекрасної статі, до сих пір. Але як може вплинути часте носіння взуття на підборах на стан організму, і якою має бути його ідеальна висота? Це питання турбує багатьох.

Тому вчені Австралії вирішивли перевірити, як впливають на стан жіночого організму високі підбори. В принципі, вже давно негативний вплив каблуків було доведено, але їм вдалося з'ясувати ще більш цінну інформацію. Виявляється, якщо часто носити взуття на високих підборах, то тим самим на 26% навантажується колінний суглоб, що в свою чергу впливає на розвиток остеоартрозу.

Також вченими було відмічено, якщо використовуються вузькі туфлі, які також на підборах, то перетискається нерв близько плеснових кісток. А це в свою чергу, впливає на розвиток невралгії Мортона.

Ще помічено, що іншими видами погіршення здоров'я, можуть стати бурсити ахіллового сухожилля, іншими словами - деформація Хаглунд. А також можуть виникнути ущільнення в м'язах литок ніг.

Канадські науковці вважають, що дівчата, які носять шпильки, поступово втрачають сексуальний інтерес, що в подальшому призводить до фригідності. Але з цим не погоджуються Італійські вчені. Вони доводять, що, навпаки, в тазу поліпшується кровообіг і зміцнюються м'язи. А це позитивним чином впливає на отримання оргазму. Але до єдиної думки вони поки ще не прийшли, тому експериментувати особливо не варто.

Кожному відомо, що найкращими вважаються довгі ноги. За допомогою каблуків ж можна підкреслити і поліпшити свої дані від природи. Також використовуючи їх, піднімається внутрішня самооцінка жінки, що важливо в житті.

Але в будь-якому випадку вже доведено, що використання каблуків дуже погано впливає на стан ніг, а також повністю погіршується система кровообігу жіночого організму. Але що ж робити, якщо бажання носити підбори є, а втратити здоров'я не хочеться? В цьому випадку можна прислухатися до рекомендацій фахівців, які полягають на тому, що носити підбори можна, але не частіше 2-3 разів на тиждень. В іншому випадку можуть виникати різні погіршення здоров'я в літньому віці. А дівчаткам бажано туфлі на підборах взагалі не використовувати.