У якому віці збільшується ризик серцевого нападу

Біль в грудях, який поширюється на іншу частину тіла — руки, шию чи щелепу, — вказує на серцевий напад.

Біль в грудях можна охарактеризувати як «відчуття тиску», повідомляє Medical News Today. Це також інтерпретується як «здавлювання або біль», і можуть виникнути інші ознаки серцевого нападу. До них належать кашель, нудота, блювота, запаморочення і задишка. Деякі люди можуть відчувати напад паніки, відчуваючи непереборний страх смерті. Подібні симптоми вимагають негайної медичної допомоги.

Чоловіки в молодому віці схильні до вищого ризику серцевого нападу в порівнянні з жінками. Зокрема, ризик серцевого нападу збільшується, коли чоловіку виповнюється 45 років. Що ж стосується жінок, їхній ризик захворювання підвищується, коли вони долають рубіж 55 років.

Найбільшими факторами ризику стати жертвою цього смертельного інциденту є куріння і ожиріння.

Найкращий спосіб знизити ризик серцевого нападу — це вести здоровий спосіб життя. Необхідно замінити будь-які шкідливі звички здоровішими альтернативами. Крім того, для вашого здоров’я буде корисно навчитися справлятися зі стресом продуктивними способами.

Фізичні вправи — відмінний метод управління стресом, оскільки вони допомагають вивільняти ендорфіни — так звані хімічні речовини, що поліпшують самопочуття. Щоденні вправи не тільки піднімають настрій, а й допомагають підтримувати здорову вагу. Рух тіла має безліч переваг, таких як зниження артеріального тиску в довгостроковій перспективі і зниження рівня холестерину.