На Рівненщині дітей повторно вакцинують від поліомієліту

Інформаційний потік

З 11 жовтня у Рівненській області, де зафіксовано спалах поліомієліту, дітей всіх до 5 років включно незалежно від раніше проведеної вакцинації знову щепитимуть. Невакцинованих дітей не будуть допускати до навчання.

Про це було оголошено після позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рівненської ОДА (ТЕБ та НС).

“Рівень імунізації дітей від поліо є недостатнім. Лише 53% малюків віком до року отримали планові щеплення в 2021 році. Враховуючи випадок захворювання на поліомієліт, тепер маємо здійснити додатковий тур і вакцинувати всіх дітей регіону, аби захистити дітей від інфікування”, – заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Він додав, що за результатами від ВООЗ, вірус має зв’язок з вірусами афгансько-пакистанського походження, які зараз циркулюють у Таджикистані.

Комісія ТЕБ та НС також прийняла рішення про те, що невакцинованих дітей не будуть допускати до навчання. Для таких дітей буде забезпечено інші формами навчання.

На Рівненщині дітей повторно вакцинують від поліомієліту читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.