На Львівщині медичний гелікоптер приземлився на автодорозі для транспортування хворого

То є Львів

У понеділок, 11 жовтня, гелікоптер аеромедичної евакуації двічі доставив хворих до медичних закладів. Для виконання одного з них гелікоптер приземлився на автодорозі біля Буська. Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медицини — пише Суспільне.

Спершу медики евакуювали повітрям 39-річного чоловіка з Турки. У нього діагностували гострий панкреонекроз. Гелікоптером його доправили до Марсового поля у Львові, а далі каретою швидкої у Львівську обласну клінічну лікарню для подальшого обстеження та лікування.

На Львівщині медичний гелікоптер приземлився на автодорозі для транспортування хворого

“Сівши на Марсовому полі, медичний гелікоптер уже мав запланований політ у Буськ. Патрульна поліція області здійснила підготовку його безпечного приземлення у Львові та на автодорозі в Буську”, — повідомили у центрі екстреної медицини.

50-річний пацієнт з Буську звернувся до медиків вранці із ангінозним болем. Під час обстеження у нього діагностували гострий інфаркт міокарда.

Чоловіка для надання фахової допомоги доставили в профільну лікарню м. Львова.

The post На Львівщині медичний гелікоптер приземлився на автодорозі для транспортування хворого first appeared on То є Львів..