5 ознак, що схуднення зайшло в небезпечну стадію

Наша мама

Схуднення може стати занадто захоплюючим "хобі", яке шкодить здоров'ю.

Зайва вага негативно впливає на здоров'я, але спроби схуднути можуть бути не менш шкідливими. Жорсткі дієти, різка і надмірна втрата ваги - все це не про здоровий спосіб життя.

Про те, що вам пора переглянути свою дієту і додати в неї корисних речовин, можуть говорити такі ознаки:

1. Відсутність місячних

Коли маса тіла і жирової тканини досягає критично низької позначки, у жінки припиняються регулярні менструації.

2. Проблеми з пам'яттю

Недолік поживних речовин виснажує не лише тіло, а й мозок. Якщо ви стали помічати, що вам складно зосередитися, постійно все забуваєте - це явна ознака, що голодують не жирові запаси, а мозок.

3. Запаморочення

Запаморочення часто супроводжує тих, хто вирішив різко сісти на строгу дієту і занадто сильно скоротити калорійність раціону.

4. Постійна втома і слабкість

Коли дівчина вирішує сісти на дієту, то може перестаратися в прагненні звести кількість їжі до "життєво необхідного мінімуму" і це позначиться втомою.

5. Втрата інтересу до інтимного життя

Не дивно, що секс перестає цікавити людину, надто захопленою схудненням, - з урахуванням перерахованих вище недуг у вигляді слабкості, запаморочень, поганої роботи мозку і згасанням жіночої репродуктивної функції у вигляді відсутності місячних.

Тимчасове зниження лібідо може залежати від різних причин - дня циклу, харчування, супутніх хвороб, стресу. Але якщо ви зловили себе на думці, що вже пару місяців як секс вас не цікавить ні в якому вигляді взагалі - то варто переглянути свій спосіб життя, додати в раціон корисних речовин і мінімізувати стреси.