Схуднення після пологів: 5 популярних міфів від дієтолога шоу "Зважені та щасливі"

Наша мама

Як схуднути після пологів? Візьміть на замітку поради від відомого дієтолога.

Як схуднути після пологів? Візьміть на замітку поради від відомого дієтолога.

Міф 1. Ідеальна вага = зріст мінус 110

Саме такою формулою завжди керуються, визначаючи, скільки ж в ідеалі повинні важити. Виявилося, що вона неправильна.

«Візьміть дві людини однакового зросту і ваги. Для одного з астенічним типом статури ваги, наприклад, в 50 кг буде ідеальним, а для іншого - гіперстеніка - недостатнім, - пояснює Світлана Фус. - Тому при визначенні своєї ідеальної ваги потрібно керуватися індексом Соловйова. Для цього спочатку виміряйте обхват тонкого місця зап'ястя. Ця цифра покаже ваш тип статури. Для жінок картина виглядає так: обхват зап'ястя менше 15 см - астенік, 15-17 см - нормостенік, більше 17 см - гіперстенік. Чоловік астенічного типу статури матиме обхват зап'ястя менше 18 см, нормостенічного - 18-20 см, гіперстенічнгоо - більше 20 см. Для кожного типу - свій індекс. Так, жінки-астеники повинні помножити своє зростання на 0,325, нормостеніки - на 0,34, а гиперстеніки - на 0,355. Для чоловіків, відповідно, на 0,375, 0,39 і 0,41».

Міф 2. Потрібно тримати рот на замку

«Якщо ви не будете давати своєму організму мінімум їжі, ви будете його гробити: функціонуючих тканин ставатиме менше, почнуться дистрофічні зміни і т. д., - пояснює Світлана Фус. - Крім того, якщо ми не постачаємо достатню кількість енергії, сповільнюється обмін речовин. В результаті зайва вага йти не буде. Саме тому, щоб худнути, потрібно їсти».

Міф 3. Не можна їсти після шостої вечора

Якщо ви будете їсти в цих рамках (у кожного по цій формулі вийдуть свої цифри), тобто не будете переїдати або недоїдати, то це обмеження не має сенсу.

«Головне - вечеряти не пізніше, ніж за чотири години до сну, - каже Світлана Фус. - Якщо ви лягаєте в 12 ночі, то цілком можете собі дозволити вечерю в 8 вечора. Тільки їжте продукти, які легше перетравлюються. Наприклад, краще приготувати філе птиці, ніж свинину ».

Міф 4. Треба їсти якомога менше картоплі і макаронів

Виявляється, ці продукти даремно потрапили в заборону. Їх репутація постраждала через високий глікемічний індекс (чим він вищий, тим швидше підвищується рівень глюкози в крові і тим більше виробляється інсуліну. Максимальний ГІ у глюкози - 100, низький рівень 10-40, середній 40-60, високий - від 70) . Так, ГІ звареної в шкірці картоплі - 65, а у макаронів, виготовлених з борошна вищого сорту, - 60.

Але не можна брати до уваги тільки глікемічний індекс. Потрібно знати його глікемічний індекс навантаження (ГН) - критерій, який дозволяє оцінити приблизну кількість глюкози. Чим нижче ГН, тим повільніше засвоюється глюкоза (коли її більше, ніж потрібно організму, він розподіляє її по жирових депо) ».

«Але не варто забувати і про калорійність, - попереджає дієтолог. - Наприклад, чорний шоколад має низькі рівні ГІ і ГН, але у нього висока енергетична цінність

Міф 5. Повнота - генетичний вирок

Багато часто махають рукою на свою зайву вагу: мовляв, це у нас сімейне і нічого з цим не поробиш.

«Насправді існує генетична схильність до повноти. Але проявиться вона чи ні, залежить від вашого харчування. Також є генетичні хвороби, які можуть спровокувати появу зайвої ваги (буває, що немає спадкової регуляції накопичення жиру). Але вони зустрічаються дуже рідко, - каже Світлана Фус. - З генами нам передається конституція і те, як буде розподілятися жир: у когось він може накопичуватися на стегнах, у когось - в районі живота».