Без операції не мав шансів вирости: у Львові американські та українські лікарні безплатно прооперували 7-місячного хлопчика

Galnet.fm

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова американські та українські лікарні безкоштовно прооперували 7-місячного Максимка із вадою серця. Про це сьогодні, 22 листопада, повідомили на фейсбук-сторінці медустанови.
Хлопчик народився із вадою серця. Без операції він не мав шансів вирости. Максимко опинився серед 26 діток, серця яких безкоштовно прооперували у нашій лікарні американський лікар Вільям Новік разом зі своєю командою. – Розповідають у медустанові.
Там також зазначають, що 20 діток, серед яких і 7-місячний Максим, уже поїхали додому. Шестеро ще перебувають у лікарні.
Раніше Galnet писав, що протягом двох тижнів американські та українські лікарі безкоштовно прооперували у Львові 26 дітей з вадами серця. Операції відбувалися у Львівській лікарні швидкої допомоги. Як розповіли у медзакладі, 11 із 26 операцій були на відкритому серці. Також лікарі провели понад двадцять консультацій.
Читайте також: У лікарнях Львівщини поменшало «ковідних» хворих
Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.