Турецький Ерзурум перетворився на центр медичного туризму

DIP

Іноземні пацієнти задоволеним високим рівнем обслуговування та ефективними методами лікування у лікарні Ерзурума – центру зимового туризму Туреччини.

Міська лікарня Ерзурума оснащена передовими технологіями і сучасними ліжко-місцями.

Просторе відділення реанімації обладнане за останнім словом техніки.

У розпорядження пацієнтів надано одномісні палати підвищеної комфортабельності.

Досвідчений персонал лікарні та лікарі вищої кваліфікаційної категорії мають удосконалені навички діагностики та лікування.

Міська лікарня Ерзурума, що відкрилася два роки тому, розрахована на одночасне лікування 1500 пацієнтів.

З того часу лікування в лікарні пройшли тисячі громадян багатьох іноземних держав, зокрема Азербайджану, Ірану, Іраку, Грузії, Сирії та Кенії. Лікуватися приїжджають навіть з Нахчіванської автономної республіки у складі Азербайджану.

Привітний та ввічливий персонал лікарні знає арабську, фарсі та англійську, що полегшує спілкування з пацієнтами.

У дворі лікувального закладу розміщені таблоїди з вказівниками, які знайомлять гостей із популярними історичними та туристичними об’єктами Ерзурума: гірськолижним центром «Паландокен», водоспадом Тортум, медресе з подвійним мінаретом та Перібаджалари «Нарман».

Відділення лікарні для іноземних громадян у 2019 році обслужило близько 2 тис. пацієнтів, у 2020 році – 400, у січні-жовтні 2021 року – 1 тис. пацієнтів. Загалом за три роки послугами лікарні скористалися понад три тисячі осіб.

Головлікар лікарні Ерзурума Ібрагім Хаккі Тор сказав агентству «Анадолу», що відділення для іноземних громадян надає послуги після пандемії коронавірусу.

За словами Тора, переважно на лікування приїжджають пацієнти з Азербайджану та Нахчывана.

«Здебільшого звернення пов’язані з операціями в галузі ендокринної, онкологічної, серцево-судинної, урологічної, роботизованої хірургії та операціями на передміхуровій залозі. Ми раді, що лікарня може надавати такі послуги. Задоволені і пацієнти», – сказав головний лікар.

Тор зазначив, що пацієнтам також розповідають про історичні та туристичні місця міста.

Головлікар додав, що останніми місяцями кількість заявок на лікування в лікарні з-за кордону зросла.