Експерт назвав найкращі вітаміни при катаракті

Newsyou

Запобігти розвитку катаракти допоможуть вітаміни С та Е, а також дві поживні речовини – лютеїн та зеаксантин. Про це розповів гендиректор компанії Rebuild Your Vision Тайлер Соренсен (Tyler Sorensen) За його словами, ризик розвитку катаракти збільшується з віком, тому найчастіше хвороба виникає у людей віком понад 50 років. Крім того, в групі ризику знаходяться пацієнти з діабетом, люди, що палять, і ті, хто піддає очі впливу прямих сонячних променів.

Один із найпростіших способів запобігти розвитку захворювання – отримувати необхідні для здоров’я очей вітаміни. Серед них фахівець виділив два найважливіші – С та Є. За його словами, вони необхідні при лікуванні катаракти та для її профілактики. Вітамін С міститься в апельсинах, чорниці, шпинаті, гуаві, папаї, полуниці та багатьох інших фруктах. Вітаміном Е також багаті чорниця, мигдаль, насіння соняшнику, броколі, арахіс, шпинат, помідори та манго.

Лютеїн та зеаксантин – ще дві поживні речовини, які корисні для здоров’я очей та профілактики катаракти. Їхніми джерелами є капуста, шпинат, зелень ріпи, салат ромен, зелена квасоля, яйця, апельсини, броколі та кукурудза.

zdorovia.com.ua