Нічні походи в туалет можуть бути тривожним сигналом

Newsyou

Нічні походи в туалет повинні викликати занепокоєння та стати приводом відвідати лікаря. Це не просто заклик природи: це може бути тривожним сигналом про здоров’я простати.

Одна з труднощів діагностики раку простати полягає в тому, що він часто не проявляється багатьма симптомами, доки хвороба не прогресує. Нічне пробудження називається ніктурія.

Ноктурія може бути ознакою росту пухлини, що тисне на уретру, трубку, по якій сеча виводиться з сечового міхура. Якщо ви помітили, що вам потрібно помочитися частіше, у тому числі посеред ночі, вам слід звернутися до лікаря, щоб перевірити це.

Найчастіше причина не така серйозна, як рак, а більш поширене, наприклад збільшена простата. Однак єдиний спосіб виключити рак простати – це відвідати лікаря загальної практики та пройти обстеження.

Згідно з даними Prostate Cancer UK, ви більш схильні до ризику раку простати, якщо:

1. Вам більше 50 років.

2. У вашого батька чи брата був рак простати.

Оскільки рак простати, як правило, не має помітних симптомів, поки не прогресує, ви повинні негайно звернутися до вас, якщо вважаєте, що у вас є симптоми. Обстеження і якомога раніше діагноз раку простати можуть врятувати вам життя.

zdorovia.com.ua