Які лікарські трави можна пити дітям і від чого вони допомагають

Країна Здоров'я
Природні засоби ефективно борються з різними недугами, зокрема дитячими Багато батьків вибирають природні ліки щоразу, коли їхні діти хворіють. Але через велику різноманітність лікарських рослин деякі з них можуть бути небезпечними для дітей і принести більше шкоди, ніж користі.

5 безпечних для дітей лікарських трав
Бузина. Ягоди бузини зміцнюють імунітет і мають антимікробні властивості, запобігають розмноженню бактерій в організмі та інфекцій. Медичні експерти виявили, що сироп бузини ефективний при лікуванні грипу через сполуку, яка запобігає розмноженню вірусу всередині клітин людини.

Орегано. Олія орегано набула популярності завдяки антибактеріальним, антипаразитарним і противірусним властивостям. Турецькі вчені виявили, що масло орегано має знеболювальні властивості.

Кориця. Ця спеція допомагає зміцнити здоров'я дітей. При вживанні немовлятами, кориця позитивно впливає на розвиток їх мозку. Також зміцнює імунну систему і має антиоксидантні властивості, що робить її придатною травою для видалення шкідливих речовин з організму.

Ромашка. Чай з ромашки природно справляється з тривогою та нервозністю, що допомагає дітям заспокоїтися перед сном. Гарячий ромашковий чай знімає проблеми із травленням у дітей, такі як біль у животі та кольки, а холодний чай знімає дискомфорт при прорізуванні зубів, нудоту та діарею.

Меліса. Подібно до ромашки, дітям, які відчувають занепокоєння чи проблеми зі сном, меліса допоможе заспокоїтися. Ця трава знімає занепокоєння, що робить її придатною для дітей з гіперактивністю, допомагає сконцентруватися.