Продукти, які знижують рівень цукру в крові

Newsyou

Підвищений цукор у крові серйозно впливає на працездатність та загальне самопочуття людини. Уникнути цього можна, якщо у щоденному меню є кілька корисних продуктів Коли цукру в крові буває занадто багато, людина починає неважливо почуватися: з’являється втома, розсіяність. Щоб уникнути цього, ендокринологи радять регулярно їсти продукти, які знижують рівень цукру в крові. І підкоригувати свій спосіб життя.

Що для цього потрібно? Часто вживати овочі, в яких немає крохмалю. Це можуть бути: броколі, морква, огірки, шпинат. Вони зовсім не впливають на зростання рівня цукру в крові, а також щедро постачають організм необхідними поживними речовинами. До речі, вчені довели, що запобігти розвитку цукрового діабету другого типу здатний шпинат.

Пити відвари із лікарських трав. Давно відомо, що цілющі відвари з шипшини, кореня лопуха, люцерни, кореня кульбаби, горобини, гілочок або листя айви дуже добре впливають на роботу внутрішніх органів, а також відновлюють нормальний обмін речовин.

Їжте горіхи. Фісташки, мигдаль та волоські горіхи чудово знижують рівень глюкози в крові. І все завдяки високому вмісту в них мононенасичених жирів.

Робіть зарядку, а краще регулярно відвідувайте спортзал. Ще один ефективний спосіб зниження цукру в крові – фізичні вправи. Завдяки такій активності відбувається активне відновлення чутливості клітин до інсуліну.

Додайте корицю в їжу. Вчені встановили, що регулярне вживання цієї приправи сприяє стимулюванню секреції інсуліну в підшлунковій залозі. До речі, корицю можна додавати не лише в їжу, а й у напої – чай чи каву.

Частіше їжте молочні продукти. Для досягнення очікуваного ефекту слід вживати за добу не менше 500 мл нежирних молочних продуктів. Адже вони містять корисні жири, білки, і навіть лактоза, які відновлюють нормальний рівень глюкози у крові. До речі, внаслідок тривалих досліджень лікарі з’ясували, що у людей з великою масою тіла, які люблять молоко, кефір, йогурти та інші молочні продукти, ризик розвитку діабету знижується на 70 відсотків.

Гуляйте на відкритому повітрі. Для досягнення лікувального ефекту слід щодня проходити не менше 2 кілометрів. zdorovia.com.ua