Цей корисний продукт здатен зменшити симптоми артриту

Аспекты

Деякі продукти зменшують прояви артриту.

Цей корисний продукт здатен зменшити симптоми артриту. Деякі продукти зменшують прояви артриту.

Артрит — захворювання, для якого зараз відсутнє лікування. Лікарі призначають препарати, які усувають симптоми. При цьому ряд експертів впевнений, що можна обійтися й без них, якщо зайнятися своїм харчуванням, інформує Ukr.Media.

Йдеться про зменшення запалення в організмі. Домогтися цього можна, включивши у свій раціон певні продукти. Серед них виділяють горіхи.

У межах одного дослідження вчені встановили, що чоловіки й жінки, які споживали найбільше горіхів, мали на 51 відсоток нижчий ризик смерті через запальне захворювання, таке як ревматоїдний артрит, порівняно з тими, хто їв менше горіхів. Спостереження за учасниками дослідження тривало 15 років.

Вважається, що багато переваг горіхів полягають у великій кількості вітаміну B6. Одне з досліджень показало, що у суб'єктів з більш низьким рівнем вітаміну B6 були більш високі рівні запалення. Серед найбільш багатих на вітамін B6 горіхів і насіння можна виділити:

насіння кунжуту;
фундук;
фісташки;
насіння конопель;
волоські горіхи;
кеш'ю;
горіхи пекан;
мигдаль;
кедрові горішки;
лляне насіння.
Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.