Мешканця Швеції вдалося врятувати завдяки дрону з дефібрилятором

Pingvin.pro

В Швеції у 71-річного чоловіка трапився серцевий напад під час прибирання снігу. Таким людям необхідно надати допомогу якнайшвидше.

Служба екстреної медичної повітряної доставки Everdrone (EMADE) призначена для максимально швидкої доставки допомоги – вона дозволяє диспетчерам екстрених служб відправляти дрон з пристроєм до того, як прибуде швидка допомога. У випадку з конкретним чоловіком службі знадобилося три хвилини, щоб доставити дефібрилятор до нього додому. Перехожий, який на щастя був лікарем, застосував дефібрилятор до пацієнта після проведення серцево-легеневої реанімації. Шведська компанія вживляє під шкіру мікрочипи з сертифікатом про вакцинацію від COVID-19

Поліція Малайзії використовує дрони для боротьби з поширенням COVID-19

Vodafone будує мережу LTE 900 за допомогою дронів Дрон був розроблений спільно з Центром реаніматології Каролінського інституту, SOS Alarm та регіоном Вестра-Геталанд. У рамках чотиримісячного пілотного дослідження програми EMADE служба отримала 14 попереджень про серцевий напад, до яких можна використовувати дрони. В 11 з цих випадків, дрони успішно доставили дефібрилятори. Сім з них було доставлено ще до приїзду швидкої допомоги.

За даними Everdrone, у Європі близько 275 тис. пацієнтів щорічно страждають від зупинки серця. Наразі сервіс EMADE може охопити 200 тис. мешканців Швеції. Компанія заявила, що цього року планує розширити свою діяльність у Європі.