Бандаж для вагітних: у яких випадках необхідний та як правильно вибрати виріб

Заголовок

Вагітні жінки повинні приділяти особливу увагу своєму здоров'ю. Сучасна наука та медицина розробила безліч корисних інструментів та засобів, одним з яких є бандаж. Обтягуючий пояс є ортопедичним пристроєм, що дозволяє поліпшити загальний стан майбутньої мами і полегшити процес вагітності в цілому.
Переваги та особливості підтримуючих поясів
Салон Ортокомфорт пропонує великий вибір бандажів для вагітних https://ortocomfort.ua/korset-bandazh/prenatal/ за прийнятними цінами. Основна функція виробу полягає у зниженні навантаження з ніг та спини, що загалом також мінімізує біль та втому організму. Такий пояс дозволяє мінімізувати ризик викривлення хребта. Знижується ймовірність викидня, відсутній ризик раннього опущення живота. Також носіння бандажа мінімізує неприємні відчуття при розбіжності тазових кісток.
Види та особливості виробів
Можна виділити такі різновиди бандажів для вагітних:

Пояс. Виріб, що стягує, виконано у вигляді широкої еластичної стрічки, яка фіксується під животом за допомогою липучки. Для зміни натяжки виріб може передбачати два клапани. Завдяки надійній фіксації матки тиск на орган зверху відсутній.
Корсет. Являє собою пояс, що стягує. Такий тип виробів є малоефективним і практично не використовується сьогодні. Корсети незручні та складні в експлуатації.
Труси. Від звичайних трусів вони відрізняються наявністю спеціальних вставок, що підтримують. Для виготовлення використовують еластичні матеріали. Вставки розташовуються під животом та на попереку. Для цих виробів характерно зручність використання. Такі виріб має фіксовані розміри, тому зі збільшенням живота може виникнути необхідність заміни.
Комбіновані. Для таких виробів властива універсальність. Комбіновані бандажі можна носити як у процесі виношування плода, і після народження малюка. Одна сторона вужча, інша - широка.

Для виготовлення бандажів використовують гігроскопічні матеріали, що дозволяють дихати шкірі, і не порушують повітрообмін. Обтягуючі пояси рекомендовані тим, хто під час виношування плода веде активний спосіб життя. Лікарі можуть призначати бандажі при виявленні деяких хвороб, наприклад, варикозі або остеохондрозі. Перед покупкою необхідно проконсультуватися з фахівцем.