Сухість шкіри взимку – причини і що робити

Факти ICTV
Як позбутися сухості шкіри взимку, дивіться на нашому сайті.Багато людей потерпають від сухості шкіри взимку. Через вплив низьких температур та неправильний догляд з'являються подразнення та лущення. Лікарка-дерматолог Ольга Обіщенко розповіла про причини сухості шкіри в холодну пору року та як із цим боротися.

Причини сухості шкіри взимку За словами фахівчині, їх можна розділити на зовнішні та внутрішні. Зовнішні причини Низька вологість у приміщенні через роботу засобів для обігріву. Надмірне очищення шкіри та миття у гарячій воді. Одяг – вовна або інші щільні матеріали, які під час тертя порушують захисний шар шкіри. Неправильний домашній догляд – відсутність такого або використання кремів для зволоження. - В основі такого крему – молекула води, вона кристалізується на холоді та ранить поверхню епітелію. Обов'язково треба замінювати його на поживний засіб, – зауважує Ольга Обіщенко. Внутрішні причини Вживання меншої кількості води. Захворювання щитоподібної залози. Порушення гормонального фону. Як боротися із сухістю шкіри взимку Ольга Обіщенко назвала рекомендації, які допоможуть упоратися з проблемою. Що потрібно зробити Налагодити рівень вологості в приміщенні за допомогою зволожувача. Бюджетний варіант - розвішувати на батареї мокрі шматочки тканини. Регулярно провітрювати кімнати. Пити воду – 30 мл на 1 кг тіла. Не використовувати косметику, у складі якої є спирт. Не приймати постійно гарячу ванну та душ. Обов'язково додавати живильний крем перед виходом надвір. - Засіб для зволоження, який ми використовували влітку, не підходить. Крем повинен бути поживним, у його складі має бути гліцерин або пантенол, біоліпіди, Омега-3. Такий засіб створюватиме захисну мантію на шкірі, - пояснює дерматологиня. Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от

ДЕРМАТОЛОГ-КОСМЕТОЛОГ, КИЕВ (@dr.olha_obishchenko)

Чи потрібно захищати шкіру масками та шарфами За словами фахівчині, якщо йдеться про якісь максимально низькі температури, то ми використовуємо захисні окуляри, маски. Але загалом носіння маски в мороз може лише погіршити ситуацію. - Під маскою накопичується зайва волога. Після зняття маски на морозі вона перетворюватиметься на лід та подразнюватиме шкіру. Тому потрібно обережно її застосовувати, – коментує Ольга Обіщенко. Краще для цього використовувати колдкрем. Він є в кожній аптеці, це живильний засіб для захисту шкіри від морозу. Чого не можна робити Є низка заборон у зимовий період. Їхнє порушення призведе до проблем зі шкірою. Заборони Приймати гарячу ванну. Використовувати крем для зволоження вдень. Носити маску та шарф, які закривають обличчя. Якщо йдеться про процедури у косметолога, то жодних обмежень немає. Можна робити все – від шліфовок та пілінгів до ін'єкцій.