Кардіологи назвали провісники інфаркту, які можна побачити за аналізом крові

Newsyou

У ході дослідження корейські кардіологи назвали провісники інфаркту, які можна побачити за звичайним аналізом крові. Вони проаналізували медичні карти 3,5 мільйона пацієнтів у віці від 20 до 39 років, і прийшли до висновку, що високий рівень холестерину або цукру в крові збільшує ризик серцевого нападу на 42 відсотки! На цій підставі автори рекомендують з 20-річного віку, кожні чотири-шість років обов’язково перевіряти кров. Після 40 років може знадобитися більш часте обстеження на холестерин і цукор, тим більше якщо є ризик діабету або переддіабету.

Автори назвали три зміни в способі життя, що знижують ризик інфаркту — це здорова вага, відмова від куріння і фізична активність. Наявність навіть одного з вищеназваних чинників збільшує ризики серцевої недостатності, смерті від серцево-судинних захворювань та інсульту.

Також одним із значущих провокаторів інфаркту є високий тиск. Гіпертонія може викликати інсульт, серцеву недостатність, захворювання нирок, втрату зору, аневризм і сексуальну дисфункцію.

При цьому дослідники з’ясували, що ті , хто починав стежити за здоров’ям і дотримувався рекомендацій кардіологів, менше інших страждав від інфарктів, інсультів або серцевої недостатності.

Більшість людей втрачають здоров’я серцево-судинної системи ще в молодості через неправильний спосіб життя . Названі нами заходи допоможуть вчасно відновити здоров’я серця, — заявили автори дослідження.

GreenPost