3 непомітні ознаки дефіциту вітаміну D

Країна Здоров'я
Вітамін D необхідний для підтримки здоров'я кісток і зубів, тому нестача вітаміну D може вплинути кілька ділянок. Нестача необхідної кількості може послабити імунний захист.
Лікар Ріанна Маклімонт, провідний лікар загальної практики в Livi, дала на сайті кілька порад про те, як підтримувати здоровий рівень вітаміну D.

Лікар каже, що зазвичай симптоми дефіциту вітаміну D відсутні, а "якщо вони є, то ознаки часто малопомітні". Ці тонкі ознаки можуть включати в себе часто захворювання або інфекцію, а також рани, які повільно гояться після операції або травми.

Деякі люди також виявляють, що вони часто почуваються втомленими, у них випадає волосся, біль у м'язах, кістках або попереку, депресія або поганий настрій.

Симптоми також можуть включати хронічний поширений біль або біль у кістках тазу і стопи.

Нестача необхідної кількості може послабити імунний захист, але якщо низькі рівні не лікувати, може виникнути дискомфорт. Проте надмірне вживання вітаміну D може бути настільки ж шкідливим, і його слід уникати.

Якщо ви перевищите верхню межу, це може призвести до відчуття нудоти. Інші ознаки того, що ви прийняли занадто багато, включають блювання, м'язову слабкість та втрату апетиту.

Прийом занадто великої кількості добавок з вітаміном D протягом тривалого часу може призвести до накопичення занадто великої кількості кальцію в організмі, що може послабити кістки та пошкодити нирки та серце.

Перед застосуванням добавок обов'язковою є консультація лікаря.