Пообідній сон: корисні речі, які дає організму сієста

Joy-pup

Короткий сон вдень має багато позитивного впливу на наше здоров’я. Він розслаблює і після нього ми почуваємося бадьорішими, ніж до нього. Читайте на Joy-pup, які переваги дає нам післяобідній сон.

Ідеальний час

Пообідній сон має бути правильно розрахований. П’ятихвилинного відпочинку буде недостатньо, але якщо розтягнути його на 30 хвилин, організм зануриться в глибокий сон і тоді після пробудження ви почуватиметеся втомленим. Найбільший відпочинок ви відчуєте, якщо подрімаєте протягом 10-20 хвилин. Деякі люди п’ють каву перед денним сном. Дія кофеїну починається через 20 хвилин і за цей час тіло встигає відпочити природним чином. Так що подвійна доза свіжості вас приємно підбадьорить.

Кращі ідеї

Денний сон не занурює мозок у глибоку фазу, а дозволяє йому видихнути від постійного навантаження. Результатом є підйом творчості та багато хороших ідей після сну.

Працездатність

Якщо вдень ваші повіки починають злипатися, краще подрімати, ніж намагатися підбадьоритися. 20 хвилин сну здатні підвищити працездатність на 40% і увагу на 100% у порівнянні з тим, що було до сну.

Заспокоює емоції

Денний сон – це буквально час перезавантаження психіки. Якщо ви відчуваєте занепокоєння, подрімайте, щоб повернути ваші емоції в нормальне русло.

Пообідній сон не можна розглядати як здорову заміну нічному сну досить довго. Так що подрімати вдень — це просто бонус до покращення психічного та фізичного здоров’я.

Покращує пам’ять

Навчання після денного сну буде набагато ефективнішим, ніж клювання носом над підручниками. Регулярний післяобідній сон також сприяє легшому навчанню та покращенню пам’яті нашого мозку.

Нові синаптичні зв’язки

Неактивне мислення створює нові зв’язки між синапсами у мозку. Після короткого сну вдень людей значно активізується мозок і збільшується кількість зв’язків. Це гарантує прискорене мислення та бурю ідей.