Простий лайфак допомагає легше прокидатися вранці та захищає від застуди

Newsyou

Простий трюк з лимоном допомагає легше прокидатися вранці та захищає від застуди

Лимон поруч із ліжком Завдяки поживним речовинам лимони особливо корисні. Але, крім того, щоб їх їсти, можна отримати масу переваг, просто порізавши цитрусові та поклавши їх увечері поряд зі своїм ліжком.У зимові місяці багатьом складно вставати з ліжка вранці. Надворі темно, холодно, і ви вже почуваєтеся зовсім розбитим, коли прокидаєтеся. Наступного разу, замість звичної чашки міцної кави, вам допоможе підбадьоритися. цитрусовий аромат.

Бадьорий аромат Як показують результати дослідження Національного центру біотехнологічної інформації Німеччини, лимони покращують настрій і, отже, можуть полегшити піднесення вранці.

Цитрусові забезпечують підвищення серотоніну і, отже, рівня гормону щастя та доброго самопочуття. Таким чином, тропічні фрукти в спальні допоможуть вам краще встати з ліжка вранці, а також поширять приємний аромат, який зробить вас свіжим та бадьорим ранком.

Допомога при застуді Якщо ви страждаєте від закладеного носа та застуди, цей трюк все одно може подарувати вам спокійну ніч. Для цього покладіть лимон на тарілку і посоліть. Потім поставте його поряд з ліжком і отримайте користь для своїх дихальних шляхів.

Дослідники з’ясували, що цей домашній засіб має антибактеріальну дію на носові пазухи та позитивно підтримує імунну систему. Якщо це занадто складно для вас, можете використати лимонну ефірну олію в ароматичній лампі або покласти вату з нею поруч із ліжком. zdorovia.com.ua