Названі 7 наслідків вживання вина

Portaltele.com.ua

Вважається, що вино корисне для серцево-судинної системи. Проте вживання цього напою може мати неприємні наслідки. Про них – у матеріалі американського видання Eat This, Not That. Якщо кожен день випивати по келих вина, то це може завдати серйозної шкоди організму. Про це – нижче. Проблеми із серцем. Насправді регулярне вживання червоного вина призводить до проблем зі здоров’ям. Згідно з дослідженням, що проводилося в січні 2021 року, лише одна порція алкогольного напою на день підвищує ймовірність розвитку миготливої ​​аритмії на 16 відсотків. Аритмія здатна збільшити ризик інсульту.

Цироз печінки. Це може чекати на людину при зловживанні будь-яким алкогольним напоєм. Результати дослідження 2015 року показали, що ризик цирозу підвищується на 11,13 відсотка, якщо щодня жінка питиме одну порцію алкоголю, а чоловік – дві.

Рак грудей. Як продемонструвало в 2006 році одне з досліджень, опубліковане в Annals of Epidemiology, одна-дві дози алкогольного напою збільшують ймовірність розвитку раку грудей на 30-50 відсотків. Рак стравоходу. Це підтверджує дослідження 2017 року. До того ж достатньо для цього вживати щодня одну дозу алкоголю.

Проблеми зі сном. Через прийом алкоголю скорочується фаза швидкого сну. В результаті навіть якщо ви спите багато, все одно прокидатися будете втомленими.

Розацеа. Як зазначає дерматолог Ганна Чакон, у людей, які регулярно п’ють вино, збільшується кількість видимих ​​капілярів.

Посилення симптомів ПМС. Насправді вино може спричинити порушення циклу, а також посилення прояву ознак ПМС, дисфоричного розладу. Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.