Фахівці пояснили, чому людям у віці потрібно їсти суп щодня

Newsyou

Виявляється, щоденний раціон людей у ​​віці обов’язково повинен входити суп Напевно, немає такої людини, якій бабуся не говорила б, що щодня треба з’їдати щось рідке. Бабуся не брехала, це справді так. Багато фахівців стверджують, що супи допомагають наситити організм усіма поживними речовинами. А приємним доповненням стає контроль та навіть втрата зайвої ваги, а також налагоджене травлення.

Мінус зневоднення Від зневоднення страждає багато хто, при цьому не кожен це розуміє і помічає. А тим часом, нестача води в організмі уповільнює обмінні процеси, роблять шкіру менш здоровою, а ще дає відчуття втоми. Щоденне вживання супів знижує ризик зневоднення організму. Але не потрібно думати, що супи можуть замінити потрібну кількість води, яку ви повинні випивати на день.

Мінус зайві кілограми Супи – це повноцінне дієтичне блюдо. Наявність бульйону робить його у рази менш калорійним. Крім цього, суп досить швидко насичує, засвоюється та значно знижує ризики переїдання. А це, у свою чергу, призводить до того, що ви вмієте контролювати почуття голоду, отже, не набираєте зайві кілограми. Цікавий факт: люди, які кожен день їдять супи, на 40% менше схильні до набору зайвої ваги.

Мінус віруси Курячий бульйон – це один із найсмачніших та найефективніших засобів при застудних захворюваннях. І недарма. Він полегшує симптоми хвороби, зменшує кашель та нежить. Курячий бульйон – це відмінний імуностимулятор та засіб проти запальних процесів. Він зміцнює захисні властивості легеневої тканини, тим самим зміцнюється здоров’я організму. Фахівці рекомендують при захворюваннях готувати бульйон на курці, не додаючи нічого туди, крім спецій.

Джерело овочів та клітковини Багато лікарів радять їсти якнайбільше овочів. Проте, не завжди вдається дотримуватися цієї поради. Тоді на допомогу приходять супи. Не всі діти люблять сирі овочі, а у багатьох літніх можуть бути проблеми із травною системою. А ось супи – це чудове рішення. Для того, щоб суп зберіг якомога більше корисних та поживних речовин, необхідно варити всі овочі приблизно 15 хвилин. І пам’ятайте, що найкорисніший суп – це суп, який приготували сьогодні. Тому намагайтеся їсти свіжі супи. zdorovia.com.ua