На Кіровоградщині смаколики церковної вечері виявилися отруйними

З перших уст

Перший з початку року випадок підозри на ботулізм зареєстровано в м. Новомиргород на Кіровоградщині.

Про це інформує (http://kr.consumer.gov.ua/index.php/component/k2/item/1840-dvom-zhyteliam-m-novomyrhorod-vvely-protybotulinichnu-syrovatku-cherez-pidozru-botulizmu)пресслужба обласної держпродспоживслужби.
Симптоми захворювання проявилися у двох чоловіків – батька (54 роки) та сина (26 років) після споживання консервованого рибного паштету домашнього приготування.
7 січня, перебуваючи на обіді в церкві в с. Оситняжка Новоукраїнського району, постраждалі скуштували рибну страву, яку приніс прихожанин. Зі слів потерпілих, окрім них рибну консерву ніхто не вживав. Вже наступного дня у чоловіків погіршилося самопочуття, однак за медичною допомогою до лікувального закладу вони звернулися лише 10 січня.
Зі слів дружини/матері, залишки консервованого рибного паштету домашнього приготування були утилізовані власними силами в день, коли з'явилися симптоми захворювання.
Фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели бесіди з потерпілими, членами родини та з прихожанами церкви про доцільність більш пильного підходу до вибору харчової продукції, що споживається, та дотримання правил приготування консервів у домашніх умовах.
Читайте також: На Кіровоградщині зафіксовано підозру на ботулізм (shche/zdorov-ya/25497-na-kirovohradshchyni-zafiksovano-pershu-tsohorichnu-pidozru-na-botulizm)