Як повернути білизну зубів: 4 суперпродукти для вашої красивої посмішки

Країна Здоров'я
Деякі продукти допомагають природним чином повернути білизну зубної емалі Особливо це актуально після свят, коли на ваших зубах залишилися плями вина та сліди від застіль, час подумати про те, як зробити усмішку білішим. Тим більше що стан зубів важливий не тільки для краси, але й для організму загалом.

- Саме час скористатися продуктами, які очищають зуби, зменшують наліт і надають їм здоровішого вигляду. Це допомагає підтримувати чистоту ротової порожнини в перервах між профілактичними оглядами, – каже американський стоматолог Захра Ерам.

4 суперпродукти для гарної посмішки
Полуниця. Ця ягода допомагає видалити наліт із зубів, оскільки містить аскорбінову кислоту. Якщо ви додасте трохи полуниці на свою зубну щітку, а потім почистіть зуби, то виявите, що зуби стали свіжішими та білішими.

Морква. Цей овоч не робить ваші зуби білішими, але допомагає стимулювати вироблення слини, тому що тверду моркву треба багато жувати. Цей ефект допомагає нейтралізувати ферменти та кислоти у роті, що виникають після солодощів. Тому рекомендується час від часу їсти моркву, щоб запобігти пошкодженню зубів.

Кокосова олія. Містить важливу лауринову кислоту, яка допомагає нейтралізувати бактерії в ротовій порожнині і допомагає відбілювати зуби. Тому ви можете нанести кокосове масло на зубну щітку, щоб відбілити зубну емаль.

Насіння та горіхи. Допомагають видаляти зубний наліт. Крім того, в них міститься багато білка та кальцію, що корисно для зубів та ясен. Включивши з виття раціон горіхи або насіння, легко видалити наліт і відбілити зуби.