Як відновити серце після інфаркту: корисні поради лікарів

META

Інфаркт міокарда – це ураження серцевого м'яза, викликане гострим порушенням його кровопостачання. При цьому уражена частина м'яза відмирає, тобто розвивається її некроз. Загибель клітин починається через 20-40 хвилин з моменту припинення кровотоку.

Причини інфаркту: Перші симптоми інфаркту міокарда:Скільки живуть після інфаркту:

лікарі не можуть відповісти на це питання, адже все залежить від своєчасності надання першої допомоги, перенесених і супутніх захворювань людини та правильності лікування.

Як відновити здоров'я людини після інфаркту міокарда:

Відновлення після інфаркту передбачає кардинальні зміни в режимі харчування і спосіб життя. Олександр Откаленко, доцент кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім. М. І. Пирогова, кандидат медичних наук зазначає, які етапи лікування має пройти пацієнт.

Лікарі радять: відмовтеся від паління та алкоголю, нормалізуйте масу тіла. До медикаментозних рекомендацій належить обов’язковий довготривалий прийом препаратів, які запобігають тромбоутворенню у судинах, та ліпідознижувальних засобів.

Це допоможе зменшити ризик повторного інфаркту, набряку легень, розвитку серцевої недостатності або інсульту, поліпшити якість життя та подовжити його.

Ми писали, скільки годин на день можна користуватися смартфоном, щоб не зашкодити очам.

Також публікували статтю про те, що неправильне чищення зубів викликає серйозні захворювання.