Причини тазового тиску на останніх тижнях вагітності

Наша мама
Вагітність триває від 37 до 42 тижнів, на 33 тижні наближається час пологів і тиск у тазі стає більш інтенсивним. У більшості випадків тазовий тиск не є серйозним. Проте жінки повинні негайно повідомляти про будь-які симптоми лікаря, оскільки рідко це може свідчити про невідкладну ситуацію.

Ранні пологи
Тазовий тиск може бути ознакою ранніх пологів.

У деяких випадках, якщо передчасні пологи виявлені досить рано, їх можна зупинити за допомогою ліків і постільного режиму. За даними Американської асоціації вагітності, якщо будь-який з наступних симптомів супроводжує тиск у тазу, ймовірною причиною є ранні пологи: збільшення вагінальних рідин або виділень, біль у попереку, спазми в животі або біль, схожий на менструацію.

Опущеня дитини
За тижні до пологів дитина зазвичай опускається глибше в таз, викликаючи додатковий тиск. Це може статися за чотири тижні до фактичного початку пологів.

Ішіас
Ішіас - це різкий біль, який може відчуватися в області тазу, ніг і попереку. Тривале лежання на одному боці може посилити ішіас.

Вагітні жінки повинні відпочивати, поклавши валик або подушку для тіла між ногами, щоб запобігти надмірному тиску на таз.

Лобкова дисфункція симфізу
Приблизно 45 відсотків вагітних страждають від дисфункції лобкового симфізу. Ці жінки виробляють надлишок гормону релаксину, який відповідає за розслаблення суглобів. В результаті виникає сильний біль в області тазу, коли зв’язки розтягуються, а кістки рухаються назовні. Підтримуючі пояси для тазу, вправи Кегеля та вправи з нахилом тазу допомагають полегшити симптоми.