Комплекс вправ для підтримки здоров’я

Newsyou

1. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки над головою, зігнуті в ліктях, пальці переплетені. Повільно розвертайте корпус праворуч і ліктем зігнутої руки тягніться вгору. Натягуються усі м’язи правої половини тіла. Також повільно повертайтеся у вихідне положення і повертайтеся вліво. Тягніться ліктем лівої руки вгору до натягу м’язів лівої половини тіла. 2. Вихідне положення –. 1. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки над головою, зігнуті в ліктях, пальці переплетені. Повільно розвертайте корпус праворуч і ліктем зігнутої руки тягніться вгору.

Натягуються усі м’язи правої половини тіла. Також повільно повертайтеся у вихідне положення і повертайтеся вліво. Тягніться ліктем лівої руки вгору до натягу м’язів лівої половини тіла.

2. Вихідне положення – таке саме, як у попередній вправі. Ви повертаєте корпус праворуч і ліктем правої руки тягнетеся до п’яти лівої ноги до натягу м’язів лівої половини тіла. Фіксуєте це положення та повертаєтеся у вихідне.

Тепер робите поворот корпусу вліво і ліктем лівої руки тягнетеся до п’яти правої ноги. Виконуєте це до натягу м’язів правої половини тіла. Фіксуєте положення та повертаєтеся у вихідне.

ВАЖЛИВО!

Під час виконання вправ необхідно повертати голову та фіксувати погляд у ліктьовій ямці згину руки, якою ви тягнетесь або вгору, або до п’яти протилежної ноги.