У МОЗ розповіли, як зробити планову операцію під час війни

КиевVlast

В українських лікарнях проведення планових операції, які були призупинені у перші дні війни, наразі можуть проводяться за рішенням головних лікарів. У Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) зауважили, що в деяких регіонах лікарні завантажені допомогою пораненим, тому мають обмежені ресурси для проведення операцій. Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ). Підписуйтесь на “КиївВладу” «Планові операції, які були призупинені у перші дні війни, наразі можуть проводитися за рішенням головних лікарів закладів охорони здоров’я. Щоб зробити операцію безоплатно, необхідно отримати електронне направлення у сімейного або лікуючого лікаря”, - йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

В міністерстві зауважили, що за проведення планової операції медзакладу заплатить Національна служба здоров'я України (НСЗУ).

Водночас, попередили медики, під час воєнного стану проводити планові операції можуть тільки ті заклади, які мають на це ресурси. Адже у деяких регіонах лікарні завантажені допомогою пораненим. Дізнатись актуальну інформацію щодо лікарень, де проводяться планові операції, можна в контакт-центрі НСЗУ 16-77. У МОЗ радять після отримання інформації зателефонувати до лікарні й уточнити щодо можливості проведення необхідної саме вам операції. Нагадаємо, у кінці квітня в більш безпечних регіонах України медзаклади відновили проведення планових операцій. Водночас МОЗ радить для отримання планової меддопомоги виїжджати на більш безпечну територію країни.

Читайте: В Києві запрацювало нове сучасне відділення офтальмології та мікрохірургії ока

Фото:відкриті джерелаКиївВлада