Подагра: до якого лікаря звертатися

Medpravda.ua

І як слід лікувати це небезпечне запалення

За перших ознак можна звернутися до сімейного лікаря або терапевта. Він має направити до ревматолога, який лікує подагру на гострій та хронічній стадії.

Подагра: як лікувати

Лікування подагри складається з наступних методів: медикаментозні, хірургічні, дієтотерапія. Основна мета терапії — досягнення ремісії та допустимого рівня сечової кислоти в крові. Вона має бути не більше 360 мкмоль/л.

Швидке лікування гострого подагричного артриту здійснюється такими препаратами:

протиподагричний засіб «Колхіцин»; нестероїдні протизапальні препарати (таблетки, ін'єкції, мазі для місцевого застосування) «Ібупрофен», «Індометацин»;глюкокортикоїди «Діпроспан», «Преднізолон».Для постійного лікування з метою попередження гострого нападу подагри використовуються «Аллопуринол» та «Фебуксостад».

За своєчасного правильного надання медичної допомоги прогноз сприятливий. Медикаментозна терапія дозволяє нормалізувати обмін сечової кислоти та домогтися стійкої ремісії захворювання.

Хірургічне лікування застосовується, якщо виникли ускладнення з боку тофусів (здавлення судинно-нервового пучка) або сечокам'яної хвороби.

Читайте також: Подагра