Які ліки від алергії можна приймати під час годування груддю?

Наша мама
Хоча різні ліки від алергії вважаються безпечними для використання під час грудного вигодовування, більшість із них проникає у ваше грудне молоко, а деякі можуть перешкоджати годуванню, зменшуючи кількість молока. Щоб забезпечити найбезпечніший варіант для вас і вашої дитини, поговоріть зі своїм лікарем перед використанням будь-якого препарату проти алергії.

Безпечні ліки від алергії
Для лікування симптомів алергії доступні два покоління антигістамінних препаратів. Антигістамінні препарати першого покоління були на ринку довше, але пов’язані з більш інтенсивними побічними ефектами, включаючи сонливість, сухість у роті та сухість очей. Ці антигістамінні препарати, такі як димедрол, бромфенірамін і хлорфенірамін, можуть бути безпечними для використання під час годування груддю, але вони можуть зменшити кількість молока і викликати симптоми у вашої дитини включаючи сонливість, метушливість.

Небезпечні ліки від алергії
Деякі ліки від алергії та носових пазух потенційно небезпечні та їх слід уникати під час годування груддю. Наприклад, препарат клемастин (тавегіл) може викликати сонливість, або дратівливість у немовлят, яких годують груддю, і до 5,2 відсотка дози проникає через грудне молоко в порівнянні з 0,7 відсотка кожної дози фексофенадину і 0,29 відсотка лоратадину. Також рекомендується з обережністю використовувати псевдоефедрин. Виробництво молока зменшується і до 4,7% кожної дози потрапляє в грудне молоко.